אמיר אבו חאטום

 עורך דין פלילי מומחה בעבירות סמים ונשק בחיפה והקריות

משרד עורכי דין פלילי אמיר אבו חאטום עוסק בתחומי משפט שונים, משרדנו מייעץ ועוסק בתחום המשפט הפלילי, ומשפט התעבורה.

המשפט הפלילי:

משרדנו עוסק בתחום הפלילי על כל גווניו, ומלווה את לקוחותיו מתחילת ההליך הפלילי טרם תחילת החקירה המשטרתית ומייעץ לפני חקירה ועד סיום ההליך הפלילי, כמו כן משרדנו מייצג בכל סוגי העבירות הפליליות לרבות עבירות אלימות ואלימות במשפחה, עבירות רכוש, עבירות נשק כגון נשיאה והחזקה ושימוש, עבירות סמים, עבירות המתה , ועבירות צווארון לובן.

המשרד מונה שורת עורכי דין העוסקים בתחום התכנון והבניה ומטפלים בעבירות על חוק התכנון והבניה, ועבירות על חוקי עזר עירוניים, ועבירות על חוק רישוי עסקים.

קיימת מחלקה העוסקת במחיקת מרשם פלילי, ומחיקת מרשם משטרתי, והגשת חנינות למחלקה לחנינות בבית הנשיא.

צוות המשרד מופיעים בפני בתי משפט לנוער ועוסקים בייצוג בבתי משפט אלו.

כמו כן אנו מיצגים קורבנות עבירות אלימות, ועבירות מין.

משרד עורך דין פלילי אמיר אבו חאטום מייעץ לחשודים טרם החקירה, ומייצג במעצר ימים, מעצר עד תום הליכים, ובכל שלבי הדיון הפלילי, מיום הגשת כתב אישום ועד גזר הדין, גם כן בערכאות ערעור, ובעררים על מעצרים, ועדות שחרור אסירים (ועדות שליש), צוות המשרד מייצג בכל הערכאות השיפוטיות, בבית משפט שלום, בית משפט לעניינים מיקומיים, בית משפט מחוזי, ובית משפט עליון, טריבונלים שיוטים, וועדות ערר.

 עורך דין פלילי מומחה בעבירות סמים

עורך דין פלילי מומחה לעבירות סמים

על פי החוק הישראלי, חל איסור על שימוש, החזקה, סחר וייבוא של סמים ואדם הנמצא אשם באחת מן העבירות הללו, צפוי להיקנס או להיאסר.

העונש על עבירת סמים משתנה מתיק לתיק, כאשר לבית המשפט יש אפשרות להטיל קנס, לבטל רישיון עסק, לשלול רישיון נהיגה ואף להטיל עונש מאסר לתקופה ארוכה, בהתאם לחומרת העבירה. במקרים מסוימים ניתן להפחית את דרגת החומרה ואף לבטל את ההליכים ללא רישום פלילי, אך לשם כך אתם צריכים לפנות בהקדם לעורך דין המתמחה במשפט פלילי, שיוכל להעניק לכם שירות משפטי.

עורך הדין אמיר אבו חאטום – ייעוץ, ייצוג וליווי משפטי

במשרדו של עורך הדין אמיר אבו חאטום, מציעים שירותים משפטיים לנאשמים בעבירות סמים. לעורך הדין יש ניסיון רב בייעוץ, ליווי וייצוג נאשמים והוא יעמוד לצדכם כבר בשלבים המוקדמים, עוד טרם הגעת התיק לבית המשפט.

ניתן לפנות למשרד ולבקש סיוע משפטי גם בשלבים מאוחרים יותר, לשם הגשת ערעור או ייצוג אסירים בוועדות שליש.

משרד עורך הדין אמיר אבו חאטום - אתכם לאורך כל הדרך

√  מענה זמין בכל עת                √ ניסיון בליווי וייצוג של עשרות לקוחות

√ התמחות במשפט פלילי          √  יחס אישי לכל לקוח

√ שירות מקצועי ללא פשרות      √ דיסקרטיות מלאה

√ אחוזי הצלחה גבוהים             √ צוות מומחים העומד לשירותכם

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

 עורך דין פלילי מומחה בעבירות נשק

עורך דין פלילי מומחה לעבירות נשק

בית המשפט בישראל מתייחס בחומרה רבה לעבירות נשק. לכן, אם זומנת לחקירה, נעצרת או קיבלת זימון למשפט, אתה צריך לצדך עורך דין מומחה.

החשש לפגיעה בחיי אדם וסיכון הציבור, הם אלו העומדים לנגד עיניו של בית המשפט בבואו לשפוט נאשם בעבירות נשק. במידה ותימצא אשם, ניתן יהיה להטיל עליך עונש מאסר ואם מדובר בעבירה חמורה, תקופת המאסר יכולה להיות ארוכה.

אתה חייב ייצוג משפטי

באמצעות פנייה לעורך דין מומחה למשפט פלילי ועבירות נשק, תוכל להבטיח לעצמך ייצוג משפטי הולם.

עורך הדין יוכל לפעול לביטול האישומים, ביטול או המרת סעיפים מכתב האישום, ניהול משא ומתן להשגת עסקת טיעון והפחתת עונש המאסר. מומלץ לערב את עורך הדין כבר בשלבים המוקדמים, ואז תזכה גם להגנה  במהלך החקירה במשטרה.

אמיר אבו חאטום – עורך דין פלילי מומחה לעבירות נשק

משרדו של עורך הדין אמיר אבו חאטום, מתמחה במשפט פלילי ועבירות נשק. המשרד מלווה ומעניק ייעוץ משפטי, לצד ייצוג בכל הערכאות משפטיות.

עורך הדין אמיר אבו חאטום – ניסיון ומקצועיות ללא פשרות

המשרד שם את האינטרסים שלך במקום הראשון וידאג ללוות אותך מהשלבים המוקדמים ועד להכרעה בתיק, ואף לאחר מכן במידה ויוחלט להגיש ערעור.

לקביעת פגישה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות, חייגו אלינו ונשמח לתאם פגישה עבורכם.

משרדינו מלווה ומייעץ לנחקרים, חשודים ונאשמים בכל שלבי הליך הפלילי, מעניק את שירותיו המקצועיים כבר בשלבים מקדמיים למשפט כמו היוועצות וליווי החשוד טרם החקירה, בשלב מעצר ימים, מעצר עד תום ההליכים, הגשת כתב אישום, ואף בשלבים מאוחרים יותר, כגון; שלב הערעור, וייצוג אסירים בוועדות שליש.

שלבי החקירה במשטרה

עבירות סמים (החזקה, סחר, ייבוא)

עבירות נשק (החזקה, נשיאה, סחר בנשק)

עבירות המתה (רצח, הריגה, גרם מוות ברשלנות)

עבירות רכוש ( גנבה, התפרצות, הזק לרכוש, החזקת רכוש החשוד כגנוב)

עבירות צווארון לבן ( העלמות מס, הלבנת הון)

הגשת חנינה